محصولات تهیه شده از گوشت قرمز

همه ما می دانیم که گوشت قرمز به گوشت گوسفند و گاو گفته می شود که سرشار از پروتئین و چربی ها است و تغییر شرایط زندگی در کشورهای مختلف، مصرف گوشت و فرآورده های آن را روز به روز داده است.

گوشت منبع اصلی پروتئین حیوانی می باشد و طرز تهیه آن کاملا به دستورالعمل تهیه غذایی بستگی دارد که در آن از گوشت استفاده شده است و فواید مختلفی دارد که شامل لیست زیر میشود:

پروتئین بالا : همان‌طور که می‌دانید پروتئین برای رشد بدن کودکان و بزرگسالان لازم و ضروری است. گوشت قرمز سرشار از پروتئین و بهترین ماده غذایی برای تقویت ماهیچه‌ها و استحکام عضلانی بدن است. بنابراین باید در رژیم غذایی به جایگاه آن توجه شود. همچنین پروتئین موجود در گوشت برای داشتن پوستی درخشان، آبرسانی به پوست و ترمیم بافت‌های آسیب دیده و سلول‌های پوستی بسیار مناسب است.

سرشار از آهن : آهن از یک سو به ساخت هموگلوبین موجود در خون کمک می‌کند و از سوی دیگر رسیدن اکسیژن به قلب و مغز را سرعت می‌بخشد. گوشت یکی از مواد غذایی سرشار از آهن است و می‌تواند مانع ابتلا به بیماری‌های ناشی از فقر آهن در بدن انسان شود.

ویتامین B :گوشت سرشار از ویتامین های گروه B به ویژه ویتامین B12 است. کمبود ویتامین B احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی و سرطان را افزایش می‌دهد. علاوه بر این مقادیر قابل توجهی از ویتامین B6، نیاسین، فولات، تیامین و اسید پانتوتینک وجود دارد که حضور آنها در یک رژیم غذایی سالم ضروری است.

افزایش زینک در بدن : زینک موثرترین ماده برای رشد عضلات، سلامت مغز و بهبود عملکرد ایمنی بدن است. از آنجا که گوشت قرمز سرشار از روی است، مصرف کننده به هیچ وجه با کمبود زینک مواجه نخواهد شد.

در حال حاضر شرکت صنایع برترآتی با توجه به این مسئله که گوشت قرمز یکی از مواد غذایی مهم در چرخه غذایی تمامی انسانها می باشد و جهت راحتی آنها برای آماده سازی غذاهایی که از گوشت تهیه شده اند اقدام به تهیه محصولات غذایی آماده با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا نموده است.

محصولات غذایی بون آدو با رعایت کلیه استانداردها و روش انجماد سریع IQF تهیه شده و با استفاده از تکنولوژی MAP بسته بندی میشوند. محصولات بون آدو را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ما همچنین فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور تهیه نمایید.

همبرگر گوشت قرمز 30%

ترکیبات

گوشت قرمز ، پیاز ، آرد سوخاری ، نمک تصفیه شده و ادویه جات.

جدول انرژی همبرگر 30درصد دستور تهیه همبرگر گوشت قرمز

همبرگر گوشت قرمز 60%

ترکیبات

گوشت قرمز ، پیاز ، آرد سوخاری ، نمک تصفیه شده و ادویه جات.

جدول انرژی همبرگر 60 درصد دستور تهیه همبرگر گوشت قرمز

همبرگر گوشت قرمز 90%

ترکیبات

گوشت قرمز ، پیاز ، آرد سوخاری ، نمک تصفیه شده و ادویه جات.

جدول انرژی همبرگر 90 درصد دستور تهیه همبرگر گوشت قرمز

کباب لقمه

ترکیبات

گوشت قرمز، پیاز، آرد سوخاری، فیبر گندم، نمک تصفیه شده، فلفل.

جدول انرژی کباب لقمه طرز تهیه کباب لقمه

شامی کباب

ترکیبات

گوشت قرمز، سیب زمینی، پیاز، تخم مرغ، لپه، آرد سوخاری، روغن گیاهی، نمک تصفیه شده، ادویه جات.

جدول انرژی شامی کباب

کتلت گوشت

ترکیبات

گوشت قرمز، پیاز،تخم مرغ، آرد سوخاری، روغن گیاهی، نمک تصفیه شده، ادویه جات.

جدول انرژی کتلت گوشت طرز تهیه کتلت گوشت